měna: CZK | EUR
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 15
Dnes: 806
Týden: 7680
Celkem: 1157574
Počet kliků: 26490169
Možnost vyzkoušeníObchodní podmínky

Nabízíme prodej svatebních šatů a doplňků pro nevěsty.

 

Pro vážné zájemce o koupi svatebních šatů je možnost vyzkoušení v pracovní dny mezi 8:00 až 11:00 hodinou (po předchozí domluvě) na kontaktní adrese.

 

Dodací lhůta

Objednávky jsou odesílány do 2 pracovních dnů. Po uskutečnění objednávky Vám bude doručen informační e-mail. O odeslání objednávky Vás budeme taktéž informovat e-mailem.

K ceně zboží se připočítá poštovné, příp. dobírka.

 

Česká pošta a cena balíku:

Zboží zasíláme formou  balíku do ruky nebo balíku na poštu. Balík pošta dodává následující den po odeslání (max do dvou dnů), vždy přímo na udanou adresu nebo poštu. V případě Vašeho nezastižení při doručování Balíku do ruky zboží zůstává uloženo na poště 7 dní. 

 

Balík do ruky, platba předem na účet - cena 120 Kč

Balík do ruky, platba dobírkou - cena 160 Kč
 
Balík na poštu, platba předem na účet - cena 120 Kč
Balík na poštu platba dobírkou - cena 160 Kč

 

 

PPL a cena balíku:

platba předem na účet - cena 80 Kč

platba dobírkou - cena 120 Kč

 

 

 

 

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Zboží na Slovensko posíláme na dobírku, nebo po platbě předem převodem na účet FIO banky (je pro platební styk se Slovenskem bez poplatku, platební údaje Vám zašleme na mail po učiněné objednávce) 

Zboží zasíláme  poštou jako balík prioritní nebo prostřednictvím PPL.

 

PPL:

Společnost PPL dodává zboží do 2 pracovních dnů.

Cena poštovného činí 6 Euro, cena dobírky činí 2 Eura.

 

Pošta:
Zboží můžeme zaslat  poštou jako balík prioritní. Pošta zboží dodává zpravidla do 5 pracovních dnů.

Cena poštovného činí 8 Euro, cena dobírky činí 2 Eura.

Upozornění (platí pouze pro balíky poslané poštou): Při přebrání zásilky z České republiky na Slovensku se službou dobírka, je dobírková suma, která je uvedena v Českých korunách přepočítána na Eura kurzem Postovej banky, a. s. deviza - prodej platným v den zrealizování platby dobírky na poště. Kromě dobírkové sumy si Slovenská pošta účtuje poplatek za zrealizování platby do ciziny prostřednictvím Postovej banky, a.s.  4,00 € a tuto sumu vyúčtuje zákazníkovi.

 

 

 

 

Ochrana osobních dat

 

K dokončení objednávky je nutné znát Vaši adresu a jméno.  Vaše osobní data jsou pro nás přísně důvěrná, jsou uložena v naší databázi a  neposkytujeme je třetím osobám.

 

Reklamace a odstoupení od smlouvy

Možnost vrácení peněz: V případě, že Vám zboží nevyhovuje, máte možnost ho do 14 dnů od doručení vrátit. Zboží je třeba vrátit ve stavu, v jakém bylo zakoupeno, nepoužité, včetně patřičných dokladů.

Pokud zákazník odstoupí od smlouvy a vrátí nám zboží špinavé, opotřebené, poškozené,  vrácená částka bude ponížena o náklady spojené s vyčištěním a vrácením zboží do původního stavu.

 

Zboží nám prosím nezasílejte na dobírku. Takovou zásilku nepřebereme.  Zasílejte formou balíku do ruky nebo doporučeného psaní. Po našem překontrolování stavu zboží Vám bude ihned vrácena částka za zboží včetně našeho poštovného. Peníze za vrácené zboží zasíláme ihned na Váš účet, který nám prosím uveďte do mailu a na kopii faktury nebo fakturu kterou přiložte do balíčku.


Reklamace jsou vyřizovány dle platných zákonů.

 

Záruční doba

Prodávající poskytuje kupujícímu na své zboží  záruku, která vyplývá ze zákona. Záruční doba na nové zboží je 24 měsíců a začíná běžet převzetím zásilky.

 

Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů (tj. zejména sporů souvisejících s kupní smlouvou) je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internotová adresa: http://www.coi.cz

 

Paulastyle.cz

 

Bc.Jiří Halfar

Pavla Křížkovského 163

74762 Mokré Lazce

IČ: 46607153


 
Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Halfarová

email:  HalfarovaHana@seznam.cz

tel: 603181800